NAŠE FILOSOFIE

"Udělat první krok - to je to, co odlišuje vítěze od poražených." 

- Brian Tracy

Jak to celé vzniklo?

Celé to začalo tím, že jsme si jednou řekli jak neefektivně jsou venkovní posilovny postavené. Zuzce nesedí hladký povrch, ostatním zase malá variabilita cviků... 

A tak jsme si navrhli vlastní konstrukci s názvem SierraZulu. Je to kombinace různých povrchů, úchytů, zároveň šetří místo a je na ní vše, co člověk potřebuje ke komplexnímu tréninku. 

Sport je důležitá součást života a dobrá kondice pozitivně ovlivňuje snad vše. Pokud ke sportu ještě přidáte možnost dělat ho venku, s pomocí svého těla a bez zbytečných investicí, máte vyhráno. Cvičení na našich konstrukcích zvyšuje fyzickou, ale i psychickou kondici. Výsledkem jsou  zpevněné a vyrýsované svaly, které nejen dobře vypadají, ale zároveň mají sílu. 

U našich konstrukcí si zakládáme na kvalitě, variabilitě cviků, funkčnosti a individuálním přístupu. Design děláme simple a barevné kombinace, lakování a dopadové plochy zvolíme podle vás.  Pokud máte malý prostor, nebo jen nechcete konstrukci přes celou zahradu, vytvoříme vám konstrukci, která šetří místo, ale nešetří na různorodosti komponentů a variabilitě cviků.

Pohyb je součástí každého dne a cesta ke zdraví a vitalitě jsou TYWORKOUTY. Chceme, aby úplně každý měl možnost si denně zacvičit, protáhnout se a zrelaxovat právě na našich konstrukcích, které budou volně přístupné a umístěné v blízkosti kanceláří, dětských hřišť, cyklostezek, ale i na vysoce frekventovaných místech v centru měst, kde není jiná možnost pohybu.

Budeme naše služby nabízet mezinárodně a staneme se značkou evokující zdraví a aktivní život.Zuzka

Jednatelka firmy